SMF4L12A
Littelfuse Inc.
Producto No:
SMF4L12A
Fabricante:
Littelfuse Inc.
Paquete:
SOD-123F
Descripción:
TVS DIODE 12VWM 19.9VC SOD123FL
En stock : 10658
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 150°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs) 20.1A
Applications General Purpose
Capacitance @ Frequency -
Voltage - Breakdown (Min) 13.3V
Mounting Type Surface Mount
Power - Peak Pulse 400W
Product Status Active
Supplier Device Package SOD-123F
Series SMF4L
Type Zener
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 19.9V
Package / Case SOD-123F
Voltage - Reverse Standoff (Typ) 12V