SMF4L13A
Littelfuse Inc.
Producto No:
SMF4L13A
Descripción:
TVS DIODE 13VWM 21.5VC SOD123FL
En stock : 10796
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 150°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs) 18.6A
Applications General Purpose
Capacitance @ Frequency -
Voltage - Breakdown (Min) 14.4V
Mounting Type Surface Mount
Power - Peak Pulse 400W
Type Zener
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 21.5V
Package / Case SOD-123F
Voltage - Reverse Standoff (Typ) 13V