SMF4L16A
Littelfuse Inc.
Producto No:
SMF4L16A
Descripción:
TVS DIODE 16VWM 26VC SOD123FL
En stock : 4766
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 150°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs) 15.4A
Applications General Purpose
Capacitance @ Frequency -
Voltage - Breakdown (Min) 17.8V
Mounting Type Surface Mount
Power - Peak Pulse 400W
Type Zener
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 26V
Package / Case SOD-123F
Voltage - Reverse Standoff (Typ) 16V