SMF51AT1
onsemi
Producto No:
SMF51AT1
Fabricante:
onsemi
Paquete:
SOD-123FL
Descripción:
TVS DIODE 51VWM 82.4VC SOD123FL
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 150°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs) 2.4A
Applications General Purpose
Capacitance @ Frequency -
Voltage - Breakdown (Min) 56.7V
Mounting Type Surface Mount
Power - Peak Pulse 200W
Product Status Obsolete
Supplier Device Package SOD-123FL
Series -
Type Zener
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 82.4V
Package / Case SOD-123F
Voltage - Reverse Standoff (Typ) 51V