SMF54K7JT
TE Connectivity Passive Product
Producto No:
SMF54K7JT
Paquete:
SMD
Descripción:
RES SMD 4.7K OHM 5% 5W 5329
En stock : 734
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 200°C
Composition Metal Film
Height - Seated (Max) 0.280" (7.10mm)
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.531" L x 0.287" W (13.50mm x 7.30mm)
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package SMD
Resistance 4.7 kOhms
Series SMF, CGS
Power (Watts) 5W