SMM02070C2000FBP00
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Producto No:
SMM02070C2000FBP00
Paquete:
MELF
Descripción:
RES 200 OHM 1% 1W MELF 0207
En stock : 2000
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thin Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.087" Dia x 0.228" L (2.20mm x 5.80mm)
Temperature Coefficient ±50ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package MELF
Ratings AEC-Q200
Resistance 200 Ohms
Series SMM0207
Power (Watts) 1W