SMM4F15A-TR
STMicroelectronics
Producto No:
SMM4F15A-TR
Fabricante:
STMicroelectronics
Paquete:
STmite Flat (DO222-AA)
Descripción:
TVS DIODE 15VWM 32.5VC DO222-AA
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 175°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs) 71A (8/20µs)
Applications General Purpose
Capacitance @ Frequency -
Voltage - Breakdown (Min) 17.1V
Mounting Type Surface Mount
Power - Peak Pulse 400W
Product Status Active
Supplier Device Package STmite Flat (DO222-AA)
Series SMM4F, TRANSIL™
Type Zener
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 32.5V
Package / Case DO-222AA
Voltage - Reverse Standoff (Typ) 15V