SMP50-270
STMicroelectronics
Producto No:
SMP50-270
Fabricante:
STMicroelectronics
Paquete:
SMA (DO-214AC)
Descripción:
THYRISTOR 270V 150A DO214AC
En stock : 3000
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Current - Peak Pulse (10/1000µs) 50 A
Current - Hold (Ih) 150 mA
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Supplier Device Package SMA (DO-214AC)
Voltage - Off State 270V
Series SMP, TRISIL™
Current - Peak Pulse (8/20µs) 150 A
Package / Case DO-214AC, SMA
Mfr STMicroelectronics
Capacitance 25pF
Number of Elements 1
Voltage - Breakover 360V