SN75LP1185DWR
Texas Instruments
Producto No:
SN75LP1185DWR
Paquete:
20-SOIC
Descripción:
IC TRANSCEIVER FULL 3/5 20SOIC
Guía del usuario
Number of Drivers/Receivers 3/5
Operating Temperature 0°C ~ 70°C
Mounting Type Surface Mount
Product Status Last Time Buy
Receiver Hysteresis 1 V
Supplier Device Package 20-SOIC
Duplex Full
Series -
Type Transceiver
Data Rate -
Package / Case 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Voltage - Supply 4.75V ~ 5.25V