SP1008-472J
API Delevan Inc.
Producto No:
SP1008-472J
Descripción:
FIXED IND 4.7UH 372MA 817MOHM SM
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.095" (2.41mm)
Tolerance ±5%
Current Rating (Amps) 372 mA
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.115" L x 0.105" W (2.92mm x 2.66mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 817mOhm Max
Inductance 4.7 µH