SP1008-822K
API Delevan Inc.
Producto No:
SP1008-822K
Descripción:
FIXED IND 8.2UH 271MA 1.54OHM SM
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.095" (2.41mm)
Tolerance ±10%
Current Rating (Amps) 271 mA
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.115" L x 0.105" W (2.92mm x 2.66mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 1.54Ohm Max
Inductance 8.2 µH