SP1008R-272K
API Delevan Inc.
Producto No:
SP1008R-272K
Descripción:
FIXED IND 2.7UH 485MA 482MOHM SM
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.095" (2.41mm)
Tolerance ±10%
Current Rating (Amps) 485 mA
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.105" L x 0.095" W (2.66mm x 2.41mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 482mOhm Max
Inductance 2.7 µH