SP1210-103J
API Delevan Inc.
Producto No:
SP1210-103J
Fabricante:
API Delevan Inc.
Descripción:
FIXED IND 10UH 464MA 960MOHM SMD
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 410mA
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.101" (2.57mm)
Tolerance ±5%
Current Rating (Amps) 464 mA
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.138" L x 0.105" W (3.51mm x 2.66mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 960mOhm Max
Inductance 10 µH