SP1210-152J
API Delevan Inc.
Producto No:
SP1210-152J
Descripción:
FIXED IND 1.5UH 1.08A 175MOHM SM
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 1.06A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.101" (2.57mm)
Tolerance ±5%
Current Rating (Amps) 1.08 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.138" L x 0.105" W (3.51mm x 2.66mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 175mOhm Max
Inductance 1.5 µH