SP1210-563J
API Delevan Inc.
Producto No:
SP1210-563J
Descripción:
FIXED IND 56UH 194MA 5.5 OHM SMD
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 174mA
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.101" (2.57mm)
Tolerance ±5%
Current Rating (Amps) 194 mA
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.138" L x 0.105" W (3.51mm x 2.66mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 5.5Ohm Max
Inductance 56 µH