SP1812-152J
API Delevan Inc.
Producto No:
SP1812-152J
Fabricante:
API Delevan Inc.
Descripción:
FIXED IND 1.5UH 1.43A 98MOHM SMD
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 1.69A
Inductance Frequency - Test 1 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.134" (3.40mm)
Tolerance ±5%
Current Rating (Amps) 1.43 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.189" L x 0.134" W (4.80mm x 3.40mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 98mOhm Max
Inductance 1.5 µH