SPHWHAHDNK28YZV2D2
Samsung Semiconductor, Inc.
Producto No:
SPHWHAHDNK28YZV2D2
Descripción:
LED COB D GEN2 WARM WHT SQ 3000K
Guía del usuario
Lens Type Flat
Light Emitting Surface (LES) 22.00mm Dia
Configuration Square
Viewing Angle 115°
Color White, Warm
Current - Test 1.08A
Current - Max 2.76A
CRI (Color Rendering Index) -
Size / Dimension 28.00mm L x 28.00mm W
Lumens/Watt @ Current - Test 106 lm/W
Product Status Active
Wavelength -
Luminous Flux @ Current/Temperature 3952lm (Typ)
Series COB D Gen2
Temperature - Test 85°C
Type Chip On Board (COB)
Mfr Samsung Semiconductor, Inc.
Height 1.50mm
Voltage - Forward (Vf) (Typ) 34.6V