SPJ-6E700
Eaton - Bussmann Electrical Division
Producto No:
SPJ-6E700
Descripción:
FUSE 700A 1KV RADIAL BEND
Guía del usuario
Series Semitron™ SPJ
Operating Temperature -
Package / Case Radial Bend Cylinder
Mfr Eaton - Bussmann Electrical Division
Fuse Type -
Package Bulk
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.181" Dia x 0.760" L (4.60mm x 19.30mm)