SPOE10-3308
Signal Transformer
Producto No:
SPOE10-3308
Fabricante:
Signal Transformer
Descripción:
HF POE SMT XFMR EP10 8PIN 10W
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Height - Seated (Max) 0.450" (11.43mm)
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension -
Product Status Active
Weight -
Transformer Type Power over Ethernet (PoE)
Inductance 20.4µH