SQMR10S2K2J
TE Connectivity Passive Product
Producto No:
SQMR10S2K2J
Descripción:
RES 2.2K OHM 5% 10W RADIAL
En stock : 761
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 250°C
Composition Metal Film
Height - Seated (Max) 1.378" (35.00mm)
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.630" L x 0.472" W (16.00mm x 12.00mm)
Temperature Coefficient ±300ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package -
Resistance 2.2 kOhms
Series SQ, CGS
Power (Watts) 10W