SQPR533KJ
TE Connectivity Passive Product
Producto No:
SQPR533KJ
Paquete:
Axial
Descripción:
RES 33K OHM 5% 5W AXIAL
En stock : 2089
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 250°C
Composition Metal Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.394" x 0.354" Rectangular x 0.866" L (10.00mm x 9.00mm x 22.00mm)
Temperature Coefficient ±300ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 33 kOhms
Series SQ, CGS
Power (Watts) 5W