SR151A681KAR
KYOCERA AVX
Producto No:
SR151A681KAR
Descripción:
CAP CER 680PF 100V NP0 RADIAL
En stock : 2870
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) 0.150" (3.81mm)
Tolerance ±10%
Lead Spacing 0.100" (2.54mm)
Voltage - Rated 100V
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.150" L x 0.100" W (3.81mm x 2.54mm)
Temperature Coefficient C0G, NP0
Mfr KYOCERA AVX
Capacitance 680 pF