SR732ATTDR133F
KOA Speer Electronics, Inc.
Producto No:
SR732ATTDR133F
Paquete:
0805
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 150°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.024" (0.60mm)
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 0805
Ratings AEC-Q200
Resistance 133 mOhms
Series SR73
Power (Watts) 0.333W, 1/3W