SR732BTTD3R6G
KOA Speer Electronics, Inc.
Producto No:
SR732BTTD3R6G
Paquete:
1206
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 150°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.028" (0.70mm)
Tolerance ±2%
Size / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 1206
Ratings AEC-Q200
Resistance 3.6 Ohms
Series SR73
Power (Watts) 0.333W, 1/3W