SR732BTTDR510F
KOA Speer Electronics, Inc.
Producto No:
SR732BTTDR510F
Paquete:
1206
Descripción:
RES 0.51 OHM 1% 1/3W 1206
En stock : 3518
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 150°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.024" (0.60mm)
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 1206
Ratings AEC-Q200
Resistance 510 mOhms
Series SR73
Power (Watts) 0.333W, 1/3W