SRF1280A-8R2Y
Bourns Inc.
Producto No:
SRF1280A-8R2Y
Descripción:
INDUCT ARRAY 2 COIL 8.2UH SMD
En stock : 1674
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
DC Resistance (DCR) - Parallel 19.1mOhm Max
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Tolerance ±30%
Current Saturation - Series 6.09 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm)
Product Status Active
Inductance - Connected In Series 32.8 µH
Number of Coils 2
DC Resistance (DCR) - Series 71.4mOhm Max
Ratings AEC-Q200
Series SRF1280A
Current Saturation - Parallel 12.2 A
Package / Case Nonstandard
Current Rating - Series 3.16 A
Current Rating - Parallel 6.32 A
Mfr Bourns Inc.
Height 0.315" (8.00mm)
Package Tape & Reel (TR)
Inductance - Connected In Parallel 8.2 µH