SRFI028-100
Antenova
Producto No:
SRFI028-100
Fabricante:
Antenova
Descripción:
INCA 433MHZ ANTENNA - 100MM CABL
En stock : 990
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Frequency Range 432MHz ~ 434MHz
Applications ISM
Number of Bands 1
Ingress Protection -
Termination U.FL (UMCC), IPEX MHF
Mounting Type Adhesive
Height (Max) 0.006" (0.15mm)
Product Status Active
RF Family/Standard General ISM
VSWR 1.6
Series FlexiiANT®
Antenna Type PCB Trace
Frequency (Center/Band) 433MHz
Mfr Antenova
Features Cable - 100mm
Return Loss -11dB
Package Bulk
Gain 2.8dBi
Frequency Group UHF (300MHz ~ 1GHz)