Lumex Opto/Components Inc.
Producto No:
SSF-LXH306USBD
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
T-3MM R/A SMT LED 470NM ULTRA SU
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Por favor envíe RFQ, responderemos inmediatamente.

| Lens Type | Diffused, Blue |
| Configuration | Single |
| Viewing Angle | 60° |
| Voltage Rating | 3.5V |
| Color | Blue |
| Mounting Type | Surface Mount, Right Angle |
| Millicandela Rating | 120mcd |
| Product Status | Active |
| Lens Style | Round with Domed Top |
| Series | - |
| Mfr | Lumex Opto/Components Inc. |
| Wavelength - Peak | 470nm |
| Package | Bulk |
| Current | 20mA |
| Lens Size | 3mm, T-1 |
| Base Product Number | SSF-LXH306 |