SSP1A4125BDS
Schneider Electric
Producto No:
SSP1A4125BDS
Fabricante:
Schneider Electric
Paquete:
Hockey Puck
Descripción:
SSR RELAY SPST-NO 125A 48-660V
Guía del usuario
Load Current 125 A
Termination Style Screw Terminal
Output Type AC, Zero Cross
Circuit SPST-NO (1 Form A)
Voltage - Load 48 V ~ 660 V
Mounting Type Chassis Mount
Product Status Active
Supplier Device Package Hockey Puck
Series Harmony
Package / Case Hockey Puck
Mfr Schneider Electric
Package Box
Voltage - Input 4 ~ 32VDC