ST-32EH104
Nidec Components Corporation
Producto No:
ST-32EH104
Descripción:
TRIMMER 100K OHM 0.125W GW SIDE
Guía del usuario
Termination Style Gull Wing
Tolerance ±20%
Number of Turns 1
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension Rectangular - 0.142" x 0.138" Face (3.60mm x 3.50mm)
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Product Status Active
Resistance 100 kOhms
Series ST-32
Power (Watts) 0.125W, 1/8W