ST-32ETB201
Nidec Components Corporation
Producto No:
ST-32ETB201
Descripción:
TRIMMER 200 OHM 0.125W GW TOP
En stock : 7633
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Termination Style Gull Wing
Tolerance ±20%
Number of Turns 1
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension Square - 0.134" x 0.134" Face (3.40mm x 3.40mm)
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Product Status Active
Resistance 200 Ohms
Series ST-32
Power (Watts) 0.125W, 1/8W