ST205C107MAN10
KYOCERA AVX
Producto No:
ST205C107MAN10
Descripción:
CAP CER 100UF 50V X7R DIP
En stock : 123
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications SMPS Filtering, Bypass, Decoupling
Height - Seated (Max) 0.220" (5.59mm)
Tolerance ±20%
Lead Spacing 0.220" (5.59mm)
Voltage - Rated 50V
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 1.025" L x 0.300" W (26.04mm x 7.62mm)
Series TurboCap™
Package / Case Stacked DIP, 20 Lead
Thickness (Max) -
Mfr KYOCERA AVX
Capacitance 100 µF