Hammond Manufacturing
Producto No:
ST363612LG
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
BOX STEEL GRAY 40.3"L X 36"W
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$940.7565
$940.7565
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Area (L x W) | 1451in² (9361cm²) |
| Color | Gray |
| Material | Metal, Steel |
| Size / Dimension | 40.300" L x 36.000" W (1023.62mm x 914.40mm) |
| Material Flammability Rating | - |
| Product Status | Active |
| Weight | 112 lbs (50.8 kg) |
| Ratings | IP66, NEMA 3R,4,12,13, UL-508 |
| Design | Hinged Door, Slanted Top |
| Thickness | 14 Gauge |
| Series | Eclipse |
| Shipping Info | Drop shipped from the Manufacturer's Warehouse |
| Container Type | Box |
| Mfr | Hammond Manufacturing |
| Features | - |
| Height | 12.000" (304.80mm) |
| Package | Case |
| Base Product Number | ST363612 |