STC-DRS-036
SolaHD
Producto No:
STC-DRS-036
Fabricante:
SolaHD
Descripción:
DIN RAIL SINGLE PAIR TVSS 36V
En stock : 4
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Connector - AC Output Screw Terminals
Housing Material -
Approval Agency UL
Current - Max 150mA
Mounting Type DIN Rail
Product Status Active
Series STC-DRS
Type Surge Protection Module
Overload Protection Fuse Holder
AC Outlets None
Cord Length -
Energy -
Region Utilized International
Connector - AC Input Screw Terminals
Mfr SolaHD
Features -
Package Bulk
Media Lines Protected -
Voltage - Input 36VDC