SUS3243R3B
Cosel USA, Inc.
Producto No:
SUS3243R3B
Fabricante:
Cosel USA, Inc.
Descripción:
DC DC CONVERTER 3.3V 2W
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 85°C (With Derating)
Applications ITE (Commercial)
Voltage - Output 2 -
Voltage - Output 3 -
Voltage - Input (Max) 36V
Voltage - Output 4 -
Voltage - Isolation 500 V
Voltage - Output 1 3.3V
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.94" L x 0.59" W x 0.26" H (24.0mm x 15.1mm x 6.5mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Current - Output (Max) 600mA
Number of Outputs 1
Voltage - Input (Min) 18V
Series SUS (3W)
Power (Watts) 2 W
Type Isolated Module
Package / Case 6-SMD Module
Efficiency 75%