Hogar / Oscillators / SUS75C33J27B-10.000M
minImg
SUS75C33J27B-10.000M
Suntsu Electronics, Inc.
Producto No:
SUS75C33J27B-10.000M
Descripción:
XTAL OSC TCXO 10.0000MHZ CMOS
Guía del usuario
Operating Temperature -20°C ~ 70°C
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.083" (2.10mm)
Frequency Stability ±100ppb
Current - Supply (Max) 15mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Package / Case 10-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3.3V
Base Resonator Crystal
Frequency 10 MHz