SV320K14T
Stackpole Electronics Inc
Producto No:
SV320K14T
Descripción:
MOV, 320V (Vrms), 10%, 14mm
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 85°C (TA)
Varistor Voltage (Min) 459 V
Capacitance @ Frequency 480 pF @ 1 kHz
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Varistor Voltage (Typ) 510 V
Varistor Voltage (Max) 561 V
Series SV
Energy 230J
Package / Case Radial
Mfr Stackpole Electronics Inc
Maximum AC Volts 320 V
Features -
Number of Circuits 1
Package Bulk
Maximum DC Volts 420 V