SWPA4020S750MT
Shenzhen Sunlord Electronics Co., Ltd.
Producto No:
SWPA4020S750MT
Descripción:
FIXED IND 75UH 350MA 1.51OHM SMD
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 700mA
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.079" (2.00mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 350 mA
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.157" L x 0.157" W (4.00mm x 4.00mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 1.51Ohm Max
Inductance 75 µH
Package / Case Nonstandard
Frequency - Self Resonant 7.7MHz