SWPA5012S220MT
Shenzhen Sunlord Electronics Co., Ltd.
Producto No:
SWPA5012S220MT
Descripción:
FIXED IND 2220%UH 0.78OHM 980MA
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 880mA
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.047" (1.20mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 600 mA
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.197" L x 0.197" W (5.00mm x 5.00mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 858mOhm Max
Inductance 22 µH
Package / Case Nonstandard
Frequency - Self Resonant 16MHz