SWPA5040S682MT
Shenzhen Sunlord Electronics Co., Ltd.
Producto No:
SWPA5040S682MT
Descripción:
FIXED IND 6.8MH 75MA 55.9OHM SMD
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 90mA
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.157" (4.00mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 75 mA
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.197" L x 0.197" W (5.00mm x 5.00mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 55.9Ohm Max
Inductance 6.8 mH
Package / Case Nonstandard
Frequency - Self Resonant 380kHz