SWPA5045S2R2MT
Shenzhen Sunlord Electronics Co., Ltd.
Producto No:
SWPA5045S2R2MT
Descripción:
FIXED IND 2.2UH 4.7A 29MOHM SMD
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 6.4A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.177" (4.50mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 4.7 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.197" L x 0.197" W (5.00mm x 5.00mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 29mOhm Max
Inductance 2.2 µH
Package / Case Nonstandard
Frequency - Self Resonant 50MHz