SWPA6045S222KT
Shenzhen Sunlord Electronics Co., Ltd.
Producto No:
SWPA6045S222KT
Descripción:
FIXED IND 2200UH 169MA 12OHM SMD
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 205mA
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.177" (4.50mm)
Tolerance ±10%
Current Rating (Amps) 169 mA
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.236" L x 0.236" W (6.00mm x 6.00mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 12Ohm Max
Inductance 2.5 mH
Package / Case Nonstandard
Frequency - Self Resonant 900kHz