SWPA6045S502KT
Shenzhen Sunlord Electronics Co., Ltd.
Producto No:
SWPA6045S502KT
Descripción:
FIXED IND 5000UH 130MA 24OHM SMD
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 153mA
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.177" (4.50mm)
Tolerance ±10%
Current Rating (Amps) 130 mA
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.236" L x 0.236" W (6.00mm x 6.00mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 24Ohm Max
Inductance 5 mH
Package / Case Nonstandard
Frequency - Self Resonant 600kHz