SWPA8065S100MT
Shenzhen Sunlord Electronics Co., Ltd.
Producto No:
SWPA8065S100MT
Descripción:
FIXED IND 10UH 3.2A 44 MOHM SMD
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 8A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.256" (6.50mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 3.2 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.315" L x 0.315" W (8.00mm x 8.00mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 44mOhm Max
Inductance 10 µH
Package / Case Nonstandard
Frequency - Self Resonant 13MHz