SWPA8065S1R0MT
Shenzhen Sunlord Electronics Co., Ltd.
Producto No:
SWPA8065S1R0MT
Descripción:
FIXED IND 1UH 7A 11 MOHM SMD
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 20A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.256" (6.50mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 7 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.315" L x 0.315" W (8.00mm x 8.00mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 11mOhm Max
Inductance 1 µH
Package / Case Nonstandard
Frequency - Self Resonant 96MHz