SXB155SF
TE Connectivity Laird
Producto No:
SXB155SF
Descripción:
RF ANT 155MHZ WHIP STR SF CONN
Guía del usuario
Frequency Range 150MHz ~ 161MHz
Applications -
Number of Bands 1
Ingress Protection -
Termination SF
Mounting Type Connector Mount
Height (Max) 5.512" (140.00mm)
Product Status Obsolete
RF Family/Standard -
VSWR 1.5
Series -
Antenna Type Whip, Straight
Frequency (Center/Band) 155MHz
Power - Max 50 W
Mfr TE Connectivity Laird
Features -
Return Loss -
Package Bulk
Gain -
Frequency Group VHF (f < 300MHz)