SXD450SF
TE Connectivity Laird
Producto No:
SXD450SF
Descripción:
RF ANT 450MHZ WHIP STR SF CONN
Guía del usuario
Frequency Range 440MHz ~ 470MHz
Applications -
Number of Bands 1
Ingress Protection -
Termination SF
Mounting Type Connector Mount
Height (Max) 3.504" (89.00mm)
Product Status Obsolete
RF Family/Standard -
VSWR 1.5
Series -
Antenna Type Whip, Straight
Frequency (Center/Band) 450MHz
Power - Max 50 W
Mfr TE Connectivity Laird
Features -
Return Loss -
Package Bulk
Gain -
Frequency Group UHF (300MHz ~ 1GHz)