Hogar / Crystals / SXT21418DB07-50.000M
minImg
SXT21418DB07-50.000M
Suntsu Electronics, Inc.
Producto No:
SXT21418DB07-50.000M
Descripción:
CRYSTAL 50.000MHZ 18PF SMD
En stock : 1500
Guía del usuario
Load Capacitance 18pF
Frequency Tolerance ±20ppm
Operating Temperature 0°C ~ 70°C
Height - Seated (Max) 0.020" (0.50mm)
Frequency Stability ±30ppm
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 60 Ohms
Ratings -
Mfr Suntsu Electronics, Inc.
Frequency 50 MHz