Hogar / Crystals / SXT2148CC07-40.000M
minImg
SXT2148CC07-40.000M
Suntsu Electronics, Inc.
Producto No:
SXT2148CC07-40.000M
Descripción:
CRYSTAL 40.000MHZ 8 PF SMD
En stock : 3060
Guía del usuario
Load Capacitance 8pF
Frequency Tolerance ±25ppm
Operating Temperature 0°C ~ 70°C
Height - Seated (Max) 0.020" (0.50mm)
Frequency Stability ±25ppm
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 100 Ohms
Mfr Suntsu Electronics, Inc.
Frequency 40 MHz