Hogar / Crystals / SXT22410FA17-24.576M
minImg
SXT22410FA17-24.576M
Suntsu Electronics, Inc.
Producto No:
SXT22410FA17-24.576M
Descripción:
CRYSTAL 24.576MHZ 10 PF SMD
En stock : 3925
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Load Capacitance 10pF
Frequency Tolerance ±10ppm
Operating Temperature -10°C ~ 70°C
Height - Seated (Max) 0.026" (0.65mm)
Frequency Stability ±50ppm
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 80 Ohms
Series SXT224
Type MHz Crystal
Package / Case 4-SMD, No Lead
Mfr Suntsu Electronics, Inc.
Frequency 24.576 MHz